Першочергово я назвала це “альтернативний вечір побачень”. Адже знайомство з локацією відбулося в п’ятницю. Але перш ніж читати, раджу ввімкнути DZ’OB або Atomic Simao для атмосфери. Загалом потрапила я на Ganok завдяки захопленню благовірного цими гуртами, спеціально нічого я такого не шукала.

Тепер конкретніше про локацію. Простір розміщений в подвір’ї Львівського заводу радіоелектронної медичної апаратури на вулиці Заводській, 31. Ззовні взагалі нічого не видає наявність за стінами чогось іншого крім розвалених ангарів і купи брухту. Тобто, спочатку ви потрапляєте в часовий розрив з сучасність і минаєте типову совкову прохідну.

Благо все це швидко закінчується і ми опинилися в абсолютно комфортному атмосферному місті. Прийшли ми якраз на саундчек того ж DZ’OB. Розклалися зручно в кріслах і навіть трохи помедитували під результат необережного кохання класичної композиції і клубного драйву. Потім була перерва, на яку ми не дуже розраховували, але хто ж сьогодні вчасно імпрезу починає?

За 2 години очікування ми вже все обдивилися, попили дуже смачного ягідного лимонаду з казкового бусика і встигли повалятися на затишних кріселках на гальорці. Потім почались виступи, заради яких власне ми сюди і навідалися. Про музику писати не буду, це завжди питання смаку і в кожного воно своє. Головне, що простір весь забезпечує якраз те, чого від такого місця чекаєш.

Тому, нова локація, нове моє захоплення і нова альтернатива вечору з друзями.

Категорії: Places in Lviv